Mijn winkelwagen 0 producten (0,-)

Dodenlijst

  • Auteur:
  • Martin Österdahl
  • ISBN:
  • 9789026336997
  • Bindwijze:
  • Paperback
  • Aantal pagina's:
  • 512
  • Uitgever:
  • Ambo|Anthos
  • Uitgiftedatum:
  • 28-02-2019
  • Conditie:
  • Licht beschadigd
  • van € 22,99   voor  
    € 15,-
Dit product is helaas uitverkocht!
‘Dodenlijst’ is het ijzersterke, los te lezen, tweede deel in de Max Anger-serie van Martin Österdahl, die begon met ‘Vraag niet om genade’. ‘Dodenlijst’ is een spannende internationale spionagethriller over een seriemoordenaar in Zweden en Rusland. In een boerderij wordt een doormidden gezaagd lijk aangetroffen, in het voorhoofd staan symbolen gekerfd. Het blijkt de baas van de Zweedse immigratiedienst en hij is de eerste van meerdere hooggeplaatsten die in korte tijd vermoord worden. Angst heerst: niemand weet wie er zal volgen. Rond dezelfde tijd houdt de Russische marine een oefening die verkeerd afloopt – een onderzeeër komt niet meer boven water. Alleen Ruslandexpert Max Anger ziet het verband en kan de moordenaar stoppen. Maar hij wordt gedwarsboomd omdat sommige dingen uit het verleden het oppervlak niet mogen bereiken. Voor de fans van James Bond en The Bourne-films. Martin Österdahl studeerde Russisch, Oost-Europese culturen en economie. Hij werkte twintig jaar in de televisiewereld. Ook heeft hij een tijdlang in Rusland gewoond. Zijn thrillerdebuut, ‘Vraag niet om genade’, werd direct een bestseller in Zweden.

Schrijf of vraag iets over dit boek

Laatste 5 producten door jou bekeken

Nieuwsbrief

Vul hieronder uw e-mailadres in en blijf op de hoogte van onze periodieke aanbiedingen.

Copyright © 2019, Voordeelboekenonline.nl. Alle rechten voorbehouden.