Mijn winkelwagen 0 producten (0,-)

Een goede kans

  • Auteur:
  • Sarah Moore Fitzgerald
  • ISBN:
  • 9789000354764
  • Bindwijze:
  • Hardback
  • Aantal pagina's:
  • 192
  • Uitgever:
  • Van Goor
  • Uitgiftedatum:
  • 15-05-2017
  • Conditie:
  • Licht beschadigd
  • van € 18,50   voor  
    € 6,99
Minty is een vrolijk meisje, maar als haar ouders gaan scheiden stort haar wereld in. Ned Buckley komt halverwege het jaar bij Minty in de klas. Hij is een humeurige, mysterieuze jongen die nooit praat. Als Minty haar toevlucht zoekt in Nettlebog, het bos waar de rivier tussen de bomen stroomt, ziet ze dat Ned met zijn oma in een caravan aan de rivier woont. En Minty ontdekt steeds meer over Ned: hij is in staat om wilde paarden te berijden. En hij weet dingen over het leven die haar zullen redden. Of op zijn minst een zeer goede kans zullen geven. • Voor lezers van Annabel Pitcher en Sarah Crossan • Van de internationale bestsellerauteur van<em> De appeltaart van hoop</em> • Meeslepend, ontroerend en authentiek Over<em> De appeltaart van hoop:</em> ‘Een originele roman over loyaliteit, vriendschap, liefde en hoop. Met personages die je niet snel vergeet.’ <em>The Bookseller</em> ‘Een bijzonder verhaal met levendige personages.’ <em>The Sunday Times</em>

Schrijf of vraag iets over dit boek

Laatste 5 producten door jou bekeken

  • Een goede kans

    € 18,50 € 6,99

Nieuwsbrief

Vul hieronder uw e-mailadres in en blijf op de hoogte van onze periodieke aanbiedingen.

Copyright © 2019, Voordeelboekenonline.nl. Alle rechten voorbehouden.